2012 2011 2010  2009 

 

Novinky 2013


24/12/2013

ŠŤASTNÉ  VIANOCE A ÚSPEŠNÝ NOVÝ ROK 2014, PRAJEME VŠETKÝM NÁVŠTEVNÍKOM NAŠEJ STRÁNKY , ODCHOVOM, KAMARÁTOM A FANÚŠIKOM TOHTO KRÁSNEHO PLEMENA - LABRADOR !!!!


11/12/2013                                         30.11. a 1.12.2013 Duo CACIB NITRA                                                    V sobotu to bol krásny a neočakávaný deň s pani rozhodkyňou Natašou Davidovič (SRB),                         naše srdiečko Chelsea New Hope Queen´s Joy krásne ukončila výstavnú sezónu v tomto roku a v triede strednej získala V1 CAC, CACIB, BOB a v záverečných súťažiach BOG II.miesto . Obrovská gratulácia Chelseanka a veľká vďaka p. rozhodkyni !!!!                                                                                                 Darcyk Aldamity Why No At Queens Joy v triede šampiónov v sobotu V3 a v nedeľu u p. rozhodcu V.Piskaya V2 r-CAC a r-CACIB. Gratulujeme Darcyk !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

29.11.2013 ŠVR - Nitra, rozhodca Nenad Davidovič (SRB)                                                                            Wilson od Himalajskeho cedru v triede pracovnej po dlhom rozhodovaní rozhodcu V1 CAC                     Darcyk v triede šampiónov V2 r.CAC                                                                                                             Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede strednej V2 r.CAC                                                                         Našim psíkom a odchovom gratulujeme, posielame aj veľkú gratuláciu Darcykovej dcére, ktorá získala krásne ocenenia BOB a BIS dorast a samozrejme aj bračekovi !!!!

Darcyk s detičkami


17/11/2013                        Krásny a úspešný víkend v Prahe - Duo CACIB Praha !                                        2.11.2013 - rozhodca pre psíkov Siv Sando (N) a sučky Hana Ahrens (A)                                                     Wilson od Himalajskeho cedru v triede strednej v silnej konkurencii pekných psíkov V2 r-CAC                Kikuška "Fair Queen´s Joy" taktiež v silnej konkurencii krásnych sučiek v triede šampiónov V1 CAC a CACIB

3.11.2013 - rozhodca pre psíkov Lenka Malíková (CZ) CHS Sable Blues a sučky F.Pasák (CZ)                   Wilson od Himalajskeho cedru v triede strednej v silnej konkurencii pekných psíkov V1 CAC, CACIB, Víťaz Prahy 2013 - BOB                                                                                                                        Kikuška "Fair Queen´s Joy" taktiež v silnej konkurencii krásnych sučiek v triede šampiónov V4             Veľmi sa tešíme z krásnych úspechov našich psíkov, ďakujeme za krásne posudky!!!                              Gratulujeme Wilsonko a Kikuška a samozrejme aj ostatným !!!!!!

Kikuška


28/10/2013                                  Krásny a úspešný víkend v kruhu priateľov !!!!!

26.10.2013 Danube duo Bratislava- CACIB, rozhodca Lenka Frnčová (CZ)                                                   Wilson od Himalajskeho cedru v triede strednej V1 CAC, CACIB a BOB - Best of Breed                              Darcyk Aldamity Why No At Queens Joy v triede šampiónov V1CAC, r-CACIB                                             Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede otvorenej V1 CAC, r-CACIB                                                         27.10.2013 Danube duo Bratislava- CACIB, rozhodca Petr Studeník (CZ)                                                   Wilson od Himalajskeho cedru v triede strednej V1 CAC, r-CACIB                                                      Darcyk Aldamity Why No At Queens Joy v triede šampiónov V1CAC, CACIB a BOS - Best Opposite Sex     Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede otvorenej V1 CAC, CACIB a BOB - Best of Breed                          Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov našich psíkov, páčilo sa nám posudzovanie a prístup rozhodcov, boli veľmi milí k psíkom. Obrovskú gratuláciu posielame do CHS nášho Wilsonka Miške Dočekalovej a Violette !!!!! Ďakujeme za pomoc a krásne posudky!!!

    

Wilsonko & Chelseanka


21/10/2013                                                      Úspešný víkend !!!!!

19.10.2013 CACIB Show-Komárom (HU) Cruft´s kvalifikácia, rozhodca Dusan Paunovič (SRB)                  Wilsonko v triede strednej V1 CAC, CACIB, BOS                                                                                            Darcyk v triede pracovnej V1 CAC, R-CACIB                                                                                                  Chelseanka v silnej triede strednej V2 R-CAC                                                                                              Kikuška v silnej triede otvorenej V2 R-CAC                                                                                                   20.10.2013 CACIB Derby - Komárom (HU), rozhodca Beki Judit (HU)                                                            Wilsonko v triede strednej V1 CAC, Derby Winner 2013, CACIB, BOB  "Maďarský šampión krásy"               Darcyk v triede pracovnej V1 CAC                                                                                                 Chelseanka v silnej triede strednej V1 CAC, R-CACIB                                                                                 Kikuška v silnej triede otvorenej V3                                                                                                            Veľmi sa tešíme z úspechu nášho Wilsonka, ale aj Darcyka, Chelseanky a Kikušky , bola to veľmi pekná výstava so silnou konkurenciou pekných labradorov, o to viac nás tešia ocenenia ktoré získali. Ďakujeme za krásne posúdenie, krásne fotky a gratulujeme !!!

    

Chelsea & Darcyk


17/10/2013 Dnes oslavujú svoje prvé narodeniny šteniatka z vrhu "I" po našej Ambruške. Prajeme im všetko najlepšie veľa úspechov, zdravia a radosti s majiteľmi !!!! Ďakujeme majiteľom za krásne sms správy som veľmi rada, že Vám naše detičky robia radosť !!!

 


09/10/2013 05.10.2013 sme s Wilsonkom úspešne absolvoval Jesenné skúšky retrieverov s počtom bodov 172 v II.cene, jeho silné vlohy ho posunuli do druhej ceny, kde na vlečke bol preňho silnejší pach živej zvery :) Gratulujeme Wilsonko si náš šikulko !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

28.09.2013 MVP - Tulln , rozhodca Richard Edwards (UK)                                                                    Wilson od Himalajskeho cedru v triede strednej V4                                                                                     Ambruška Aldamity Sound Like a Melody v triede pracovnej V1 CACA, CACIB, Best Bitch, BOS                    Veľmi sa tešíme a vôbec sme neočakávali takýto úspech, obrovská gratulácia !!!!!!!                                

Ambruška CACA, CACIB, Best Bitch, BOS

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

25.09.2013 zdravotné vyšetrenie našej Chelsea RTG - DLK 0/0, DBK 0/0, Pra/cat. negatívne.                  Veľmi sa tešíme !!!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

21.09.2013 Klubová výstava retrieverov - Oslavany, rozhodcovia Mrs. & Mr Ellis (Chs.Dolwen UK)         Darcyk Aldamity Why No At Queens Joy v triede pracovnej V3                                                                     Kipling Pleasure Queen´s Joy v triede dorastu VN                                                                                     Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede strednej výborná, ale dostali sme sa do top 6 z 16 sučiek         Kikuška Fair Queen´s Joy v triede šampiónov V2 R-CAC                                                                              Naše odchovy Charles the son of Queen´s Joy v triede mladých krásne V4 .                                        Imperia Sweet Black Queen´s Joy v triede mladých z 18 sučiek V1 CAJC                                                   Obrovská gratulácia !!!!

Kikuška V2 R-CAC

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

14.09.2013 CVP Lučenec, rozhodca Miloš Kašpar (CZ)                                                                             Kipling Pleasure Queen´s Joy mala premiéru a v triede dorastu dostala krásny posudok a známku VN1 Chelsea New Hope Queen´s Joy sa veľmi páčila a v triede strednej získala V1 CAC a BOS                      Kikuška Fair Queen´s Joy v triede šampiónov V1 CAC, splnila podmienky pre udelenie titulu "Slovenský Grand Šampón"                                                                                                                                             Naše odchovy Charles the son of Queen´s Joy v triede strednej V1 CAC, splnil podmienky pre udelenie titulu "Slovenský junior šampión krásy". Imperia Sweet Black Queen´s Joy v triede mladých V3.          Obrovská gratulácia moje dievčatá a samozrejme aj Riuška a Charlik !!!!!!

        

Chelsea New Hope QJ V1 CAC BOS

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

11.09.2013 Oslávili naši milovaní Joginko a Janneka svoje šieste narodeniny, prajeme im všetko len to najlepšie a veľa rokov s nami !!!


03/09/2013 1.septembra oslávil náš milovaný Darcyk svoje druhé narodeniny, prajeme mu všetko najlepšie a ešte veľa veľa rokov s nami !!!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Vytvorený profil našej novej nádeje Kipling Pleasure Queen´s Joy dcéry nášho Darcyka .

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Úspešný víkend pre Queen´s Joy !!!!

17.-18.8.2013 2x MVP CACIB Bratislava                                                                                                         sobota - rozhodca Linda Voláriková (SK)                                                                                                      Wilsonko v triede otvorenej V1 CAC, splnil podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión mladých" Kikuška v triede šampiónov V1 CAC, CACIB, BOS                                                                                         Náš odchov:                                                                                                                                                  James Queen´s Joy v triede dorastu VN

nedeľa- rozhodca Miroslav Stanovský (SK)                                                                                                 Wilsonko v triede strednej V1 CAC, res.-CACIB                                                                                             Kikuška v triede šampiónov V1 CAC, CACIB a BOB - Best of Breed                                                             Naše odchovy:                                                                                                                                              Charles the son Queen´s Joy v triede mladých V1 CAJC                                                                               Imperia Sweet Black Queen´s Joy v triede mladých V2                                                                                Obrovská gratulácia Kikuška a Wilsonko !!!                                                                                          Zároveň ďakujeme za prezentáciu našich odchovov a blahoželáme !!!

    


15/7/2013 14.7.2013 MVP CACIB Szombathely, rozhodca Linda Voláriková (SK),                                           Wilsonko po prvý krát v strednej triede V2 R-CAC a R-CACIB                                                                       Chelseanka v triede mladých V1 HPJ-Junior winner, Best Junior, splnila podmienky pre udelenie titulu "Maďarský šampión krásy mladých"                                                                                                           Kikuška v triede otvorenej V1 CAC, CACIB, BEST OF BREED a Res-Best of Group                                           Bola to veľmi pekná výstava a veľmi sa tešíme, že sa pani rozhodkyni páčili naši labradory, ďakujeme a gratulujeme !!!!

Wilsonko R-CAC, R-CACIB

       

                 Kikuška CAC, CACIB, BOB, Res-BOG              Chelseanka HPJ-Junior winner, Best Junior


9/7/2013 Wilson od Himalajského cedru náš čokoládový chlapček splnil podmienky  a stal sa chovným psíkom !!! Ďakujeme Miške Dočekalovej za tak úžasného psíka s perfektnou nekonfliktnou povahou a úžasnými vlohami pre prácu !!!! Je to náš macík :) viac info

Wilsonko


06.07.2013 CACIB Veľká Ida, rozhodca Zoltán Kiss (HU)                                                                            Wilson od Himalajskeho cedru v triede mladých V1                                                                                    Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede mladých V1 CAJC, splnila podmienky na udelenie titulu "Slovenský šampión krásy mladých"                                                                                                          Naše odchovy:                                                                                                                                      Charles the son of Queen´s Joy v triede mladých VD                                                                                  Imperia Black Sweet Queen´s Joy v triede dorastu VN                                                                               God Speed Queen´s Joy v triede strednej V4                                                                                              Gratulujeme našim labradorom a majiteľom našich odchovov!!!

Chelsea New Hope Queen´s Joy V1 CAJC


15.-16.6.2013 2xCACIB Szekesfehervar - krásny a úspešný víkend našich labradorov !!!

sobota- rozhodca Tarjan Annamaria (HU), nedeľa- rozhodca Janka Janek (SK)                                       Wilsonko v triede mladých V1 HPJ-Junior winner /V1 HPJ-Junior winner, BOB junior, BOB (Best of Breed) a BOG (Best of Group) II.miesto, zároveň splnil podmienky na udelenie titulu "Maďarský šampión krásy mladých"                                                                                                                                                        Darcyk  v triede pracovnej V1 CAC, CACIB a BOS / V1 CAC a CACIB                                                             Chelseanka v triede mladých V1 HPJ-Junior winner, BOB-junior, BOB  /V2                                                 Ambruška v triede šampiónov V2 R-CAC, R-CACIB / V1 CAC, CACIB, BOS                                                   Náš odchov-Angelina Queen´s Joy v triede šampiónov v sobotu V1 CAC, CACIB                            Gratulujeme našim labroškom a ďakujem všetkým , ktorí mi pomáhali pri predvádzaní a najme Olinke Kocánovej. Bola to úžasná výstava a veľmi milí ľudia, dávno som nezažila takú perfektnú atmosféru a super ľudí !!!!!!!!!!

Chelsea  Ambruška  Wilson  Darcy   

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

9.6.2013 CAC Herend (HU), rozhodca Kardos Vilmos (HU)                                                                           Wilsonko v triede mladých V1 HPJ-Junior winner, BOB-junior, BOB (Best of Breed) a v záverečných súťažiach BOG II.miesto.                                                                                                                             Darcyk v triede pracovnej V1 CAC a v záverečných súťažiach sa stal Víťazom o najkrajšieho pracovného poľovníckeho psa.                                                                                                                   Chelseanka v triede mladých V1 HPJ-Junior winner.                                                                                   Pánovi rozhodcovi sa veľmi páčili Wilsonko aj Chelseanka a dlho sa rozhodoval, ktorému udelí BOB-junior, veľmi ma to potešilo !!! Gratulujem a ďakujem za pomoc pri predvedenie Chelseanky !!!

    

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

1.6.2013 Duocacib Nitra, rozhodca Harri Lehkonen (FI)                                                                             Wilsonko v triede mladých V1 CAJC a BOB-junior                                                                                         Chelseanka v triede mladých V1 CAJC                                                                                                       Naše odchovy:                                                                                                                                      Charles the son of Queen´s Joy v triede mladých V2                                                                                  Imperia Black Sweet Queen´s Joy v triede dorastu VN1                                                                            Veľmi sa teším, že sa naši mladí páčili p.rozhodcovi a uspeli na popredných miestach v silnej konkurencii. Ďakujeme a gratulujeme Wilsonko, Chelseanka, Charlik a Riuška !!!!! 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

31.5.2013 NVP CAC Senec, rozhodca Janka Janek (SK)                                                                               Wilsonko v triede mladých V1 CAJC                                                                                                Chelseanka v triede mladých V3                                                                                                                   Ďakujeme a gratulujeme !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

18.5.2013 Svetová klubová výstava TATA (HU), bola to veľmi pekná výstava a úžasní rozhodcovia!!!     Našich psíkov posudzovala p.rozhodkyňa Jackie Hodgie CHS Naiken (UK)                                                   Wilsonko v triede mladých výborný                                                                                                              Darcyk v triede pracovnej  výborný                                                                                                              Ambrušku posudzoval p. rozhodca Arwyn Ellis CHS Dolwen (UK), v silnej triede šampiónov sa dostala naša Ambruška medzi najkrajších 6 sučiek a dostala známku výborná.                                                    Gratulujeme !!!!!


13/5/2013 MVP-Košice 11.5.2013, rozhodca V.Piskay                                                                                    Wilson od Himalajskeho cedru v triede mladých V2                                                                                       Charles the son of Queen´s Joy v triede mladých V1 CAJC  náš odchov                                                     Imperia Black Sweet Queen´s Joy v triede dorastu VN3 náš odchov                                                  Gratulujeme naším odchovom a Wilsonkovi !!!!!

    

Wilson od Himalajskeho cedru V2

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Nové foto Darcyka , Ambrušky , Wilsonka  a Chelseanky

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

5.5.2013 a 7.5.2013 oslávili svoje prvé narodeniny naše odchovy "H" a CH", prajeme im všetko len to najlepšie!!!!!

Happy Birthday Chelsea


2/5/2013 1.mája sme úspešne absolvovali s našim Wilsonkom "Overovanie vlohových vlastností retrieverov -OVVR" v I.cene, skúšali MVDr.Valenta a sl.Tormová.                                                       Gratulujeme Wilsonkovi,  Good Speed Queen´s Joy, ktorá taktiež úspešne absolvovala OVVR, bola veľmi šikovná a samozrejme všetkým, ktorí úspešne absolvovali OVVR !!!!

Wilko na vode

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

27.4.2013 oslávila naša úžasná Zairuška svoje 7. narodeniny. Prajeme jej pevné zdravie a veľa veľa rokov medzi nami !!!

Zairuška

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

24.4.2013 sa Jožke a Darcykovi narodili krásne žlté a čierne šteniatka viac info

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

20.4.2013 oslávila naša Kikuška "Fair Queen´s  Joy"  a vrh "F" svoje druhé narodeniny. Prajeme im všetko najlepšie !

Kikuška naše slniečko


12/4/2013 Zdravotné vyšetrenie nášho macka Wilsonka : DBK 0/0 "A", DLK 0/0 "A" a očné vyšetrenie negatívne. Veľmi sa tešíme !!!

10.4.2013 oslávil svoje prvé narodeniny náš Wilsonko a 11.4.2013 oslávila naša milovaná dcérka Tinka 14 rokov aj touto cestou im prajeme všetko najlepšie ( naše srdiečka ) !!!

Tinka & Wilson


7/4/2013 6.4.2013 sa konala v Pápe (HU) Národná výstava psov, rozhodca Korozs Andras (HU),         naša čokoládka Wilson-ko od Himalajskeho cedru v triede mladých V1 HPJ , stal sa čakateľom Maďarského šampióna krásy,                                                                                                                      náš blonďáčik Darcyk Aldamity Why No At Queens Joy v triede pracovnej V3.                                           Veľmi sa tešíme a chlapcom gratulujeme !!!!

Wilson 1rok Wilsonko V1 HPJ

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

23.3.2013 sa v chs Berstfort narodili šteniatka po našom Gomezikovi info


25/3/2013 Sonografické vyšetrenie nám potvrdilo, že Jožka a Darcyk budú mať šteniatka info


12/3/2013 Dňa 5.3.2013 sa Tuscane a Darcymu  narodilo 11 krásnych šteniatok viac info .


7/3/2013 Nové foto šteniatok "J" vrhu vo veku 2,5 týždňa  viac


28/2/2013 Úžasný víkend s priateľmi a našimi odchovmi !!!

23.2.2013 sa konala v Nitre MVP, rozhodca Viera Vítková (SK)                                                                   Náš čokoládový macko Wilson od Himalajského cédru v triede mladých veľmi dobrá 4 :),                       náš odchov Charles  the Son of Queen´s Joy v triede mladých V3.                                                              Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej V1 CAC a res.CACIB, splnila podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión krásy".                                                                                                                         Všetkým zo srdiečka gratulujeme a ďakujeme za krásnu prezentáciu nášho odchovu !!!                          Zároveň nás boli na výstave pozrieť aj naše "CH" odchovy Chayennka a Chris, z ktorých som mala veľkú radosť. Ďakujem majiteľom !!!

Wilson 10 m. Wilsonko

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

22.2.2013 sa konala Klubová výstava retrieverov v Nitre, rozhodca Angela Hancock chs. Hancourt (IRL)Wilson od Himalajskeho cedru v triede mladých V4                                                                           Charles  the Son of Queen´s Joy v triede mladých V3                                                                                 Harly Queen´s Joy v triede mladých V                                                                                                          Darcyk "Aldamity Why No At Queens Joy" v triede pracovnej V3                                                                Ideal First Choco Queen´s Joy naša malinká čokoládka v triede šteniat veľmi nádejná                            Chelsea New Hope Queen´s Joy v triede mladých V1 CAJC, stala sa čakateľka Slovenského šampióna mladých.                                                                                                                                                          Huntress Heart Queen´s Joy v triede mladých V4                                                                                         God Speed Queen´s Joy v triede mladých výborná                                                                                       Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej V3                                                                                          Všetkým našim psíkom a odchovom zo srdiečka gratulujeme a ďakujeme za krásne stretnutie a prezentáciu našich miláčikov !!! Chovateľke našich psíkov "od Himalajskeho cedru" - Miške Dočekalovej ďakujeme za milú návštevu !!!

Chelseanka


18/2/2013 Dňa 16.2.2013 sa Janneke a Darcymu narodili krásni štyria chlapčekovia viac info .


4/2/2013 Sonografické vyšetrenie potvrdilo, že Darcyk a Tuscana budú mať šteniatka viac


27/1/2013 Úspešný začiatok výstavnej sezóny !!!                                                                                          26.1.2013 Winter Show Trenčín, rozhhodca Boris Špoljaric (CRO)                                                              "Darcyk" Aldamity WHY NO AT QUEENS JOY  v triede strednej V1 CAC, vo veku necelých 17 mesiacov splnil podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión krásy".                                                          Dag Queen´s Joy v triede otvorenej V1 CAC, Res.CACIB, taktiež splnil podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión krásy".                                                                                                                         Veľmi sa tešíme z úspechov našich chlapcov, ktoré sme neočakávali a vôbec sme nedúfali, že obaja získajú titul "Slovenský šampión krásy". Gratulujeme a ďakujeme !!!

Dag & Darcy  


23/1/2013 21.1.2013 oslávila svoje III. narodeniny naša milovaná Ambruška Aldamity Sound Like a Melody. Prajeme jej veľa šťastných rokov s nami !!!

 


17/1/2013 Nové foto nášho Darcyka

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Super správy, zdravotné vyšetrenie našich "G" slečien dcéry našej Janne , Grace a God Speed Queen´s Joy DBK 0/0, DLK 0/0. Veľmi sa tešíme a obom babuľkám gratulujeme !!!!

    

               God Speed Queen´s Joy                                     Grace Queen´s Joy


14/1/2013 Vytvorená fotogaléria našej Chalsea , nove foto nášho macíka Wilsonka .


11/1/2013 Sonografické vyšetrenie nám potvrdilo, že Janneka a Darcyk budú mať šteniatka viac

    

Darcy & Janne 


6/1/2013 Dnes nás potešili fotky nášho "CH" odchovu, brata našej Chelsea. Ďakujeme !!!

    

Chaney for Ilova Star of Queen´s Joy


"PF 2013" Všetkým návštevníkom našej stránky, majiteľom našich šteniatok, chovateľom a priateľom prajeme šťastný Nový Rok.


© Queen´s Joy, na všetky uvedené fotografie a texty sa vzťahuje autorské právo.
Ďalšie šírenie, kopírovanie alebo iné použitie je možné len s písomným súhlasom autora.