2011 2010  2009 

   


Novinky 2012


18/12/2012 15.12.2012 sa konal za veľmi nepriaznivého počasia, ktoré si nevyberáme "Národný Field Trial retrieverov", rozhodcovia: Janega, Banás, Zelenka, Rács (HU).                                                            Darcykovi "Aldamity WHY NO AT Queens Joy" počasie nevadilo a úspešne absolvoval pracovné skúšky NFT v I.cene, bola to veľmi pekná práca a pokojné nervy, týmito slovami pochválili rozhodcovia prácu Darcyka. Veľmi si to vážim a ďakujem !!! Gratulujem Darcyk !!! foto

Darcyk - NFT retrieverov I.cena


14/12/2012 Darcyk a Kikuška sa stali našimi novými chovnými jedincami.

Kika & Darcy

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

1.12.2012 DUOCACIB Nitra, rozhodca Christian Jouanchicot (F)                                                                  Darcyk "Aldamity WHY NO AT Queens Joy" po prvý krát v triede strednej, krásny výsledok z ktorého sa veľmi tešíme V1, CAC a CACIB v silnej konkurencii, stal sa vo veku 15 mesiacov čakateľom Slovenského šampióna krásy a Interšampióna.ˇGratulujeme !!!!!                                                               Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej taktiež krásny výsledok V2 R-CAC.                                     Bola to veľmi pekná výstava v kruhu priateľov, ďakujem a gratulujeme !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

30.11.2012 Špeciálna klubová výstava - Nitra, rozhodca Štefan Janega (SK), krásne výsledky našich odchovov, veľmi sa tešíme !!!!                                                                                                                       Huntress heart Queen´s Joy v triede dorastu VN1 BOB & BIS PUPPY. Obrovská gratulácia!!!!                  Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej V1 CAC, Víťaz špeciálnej výstavy .                                       Chelsea new Hope Queen´s Joy v triede dorastu VN2.                                                                                    Grace Queen´s Joy v triede mladých V4.                                                                                                     Charles the Son of Queen´s Joy v triede dorastu VN1.                                                                                  Wilson od Himalajského cedru v triede dorastu VN2    foto                                                                            Ďakujem za prezentáciu a Tinke našej dcérke za vystavovanie našich odchovov, ktoré zvládla perfektne !!!! Gratulujeme !!!

Huntress BOB & BIS PUPPY

    

Fair Queen´s Joy - CAC VŠV

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

28.11.2012 smutná správa, navždy nás opustila Queenka "X´Snow Queen Sun in their eyes, mamička a babička našich psíkov. Queenka navždy zostaneš v našich srdciach. Ďakujeme !!!


25/11/2012 Nové foto šteniatok info .


19/11/2012 Darcymu bol oficiálne pridelený titul "Maďarský šampión mladých" . Gratulujeme !!!            Nové  foto šteniatok vo veku 4,5 týždňa.


8/11/2012 Zdravotné vyšetrenie: Darcyk DBK A, DLK 0/0, očné vyšetrenie Pra/cat. neg. Kikuška DBK A, DLK 0/0, očné vyšetrenie Pra/cat. neg. Obaja splnili podmienky do chovu, veľmi sa tešíme !!!!


02/11/2012 Nové foto šteniatok vo veku dvoch týždňov info


25/10/2012 23.10.2012 Gomezik  a jeho súrodenci s vrhu "G" (naše prvé šteniatka labradora) oslávili svoje 6 narodeniny, prajeme im všetko len to najlepšie !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Krásny a úspešný víkend !!!                                                                                                          21.október 2012 CACIB DERBY Komárom (HU), rozhodca Marie-Luise Doppelreite (A)                             Darcyk "Aldamity Why No At Queens Joy" v triede mladých krásny úspech - V1 HPJ -Junior Winner, Best Junior Winner, Derby Winner, BEST DERBY WINNER & BOB - BEST OF BREED.                                                Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej V1 CAC, DERBY WINNER, R-CACIB

20.október 2012 CACIB Grand Prix Komárom (HU), rozhodca Dr.Ronald W James (GB)                             Darcyk "Aldamity Why No At Queens Joy" v triede mladých - V1 HPJ -Junior Winner, Best Junior Winner, splnil podmienky pre udelenie titulu "Maďarský šampión krásy mladých".                                                Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede otvorenej V1 CAC, DERBY WINNER, R-CACIB                                        Bol to krásny víkend v kruhu našich priateľov a ešte nás aj potešili krásne úspechy našich psíkov od veľmi prísnych rozhodcov. Ďakujeme a gratulujeme Kikuška & Darcyk !!!

Kika&Darcy Kikuška & Darcyk

Darcy Komarom 2012

Darcyk - 2 x Junior Winner, 2 x Best Junior Winner, Best Derby Winner & BOB


22/10/2012 21.10.2012 oslávil náš D-vrh svoje druhé narodeniny, Daguško a Daimondko, prajeme Vám všetko len to najlepšie !!!

Daimond & Dag

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

14.10.2012 Kikuška úspešne s plným počtom bodov zložila chovné skúšky OVVR v Bernlákove. Gratulujeme !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

13.10.2012 Klubová výstava Tata (HU), rozhodca Peter Friedrich Berchtold (A)                                       Darcyk "Aldamity Why No At Queens Joy" v triede mladých V3                                                                 Daguško "Dag Queen´s Joy" v triede strednej V1 CAC                                                                              Chelseanka "Chelsea new Hope Queen´s Joy" v triede šteniatok VN1 a BEST PUPPY - Najkrajšie šteniatko výstavy                                                                                                                                         Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej V1 CAC, stala sa čakateľkou Maďarského šampióna krásy. V záverečnej súťaži sme boli NAJLEPŠOU CHOVATEĽSKOU STANICOU 2012.                                               Veľmi sa tešíme z úspechov našich psíkov, ďakujeme priateľom za krásny deň a gratulujeme !!!!!

       Najlepšia chovateľská stanica

Chelsea New Hope QJ - Best PUPPY

    

Dag & Fair Queen´s Joy V1 CAC

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

8.10.2012 oslávil náš C-vrh svoje druhé narodeniny, prajeme im všetko len to najlepšie !!!


03/10/2012 30.09.2012 Klubová výstava - NO trophy Grafenegg (AT), rozhodcovia Mrs. a Mr. Cole.           Chelseanka na svojej prvej výstave v triede šteniatok Veľmi nádejná 3                                                      Daguško v triede strednej v silnej konkurencii Výborný 3.                                                                          Grace Queen´s Joy "Jessica" v triede mladých VD. Ďakujeme Andrejke za prezentáciu nášho odchovu! Bola to ďalšia krásna Klubová výstava, perfektná atmosféra, krásni psíkovia.                              Obrovskú gratuláciu posielame do CHS nášho Darcyka - Danke Bartošovej a Terke  k absolútnemu víťazovi výstavy "BIS". Gratulujeme a ďakujeme !!!

    

Dag Queen´s Joy V3

    

Chelsea new Hope Queen´s Joy VN3


23/09/2012 22.9.2012 Klubová výstava retrieverov - Oslavany (CZ), rozhodca: Mrs.Carole Coode (UK) CHS Warringah.                                                                                                                                              Wilsonko  "Wilson od Himalajskeho cedru" mal premiéru,  na svojej prvej výstave vyhral triedu šteniatok VN1.                                                                                                                                           Darcyk  "Aldamity Why No At Queens Joy"  v triede mladých vo veľkej konkurencii  obsadil krásne druhé miesto - Výborný 2.                                                                                                                  Daguško "Dag Queen´s Joy" v triede strednej taktiež vo veľkej konkurencii obsadil krásne druhé miesto V2 - R-CAC, skončil za najkrajším labradorom výstavy "Rangerom od Himalajského cedru".        Bola to veľmi pekná klubová výstava, super priatelia, atmosféra a ani počasie nám neubralo na nálade. Veľmi sa tešíme, že sa naši psíkovia páčili rozhodcom a obsadili najlepšie miesta v triedach.                Gratulujeme a ďakujeme!!!! Obrovskú gratuláciu posielame do chov. stanice nášho Wilsonka, Miške Dočekalovej a Rangerovi a Rosallie od HC k BOB a Najkrajšiemu pracovnému retrieverovi !!!

     

                    Dag Queen´s Joy V2 R-CAC                           Aldamity Why No At Queens Joy V2

Wilson od Himalajského cedru VN1


19/09/2012 Nové foto Daguška vo veku 23 mesiacov.                                                                     Vytvorený profil našej malej Chelseanky.

Dag 2r          Chelsea 4 mes

                 Dag Queen´s Joy                                            Chelsea New Hope Queen´s Joy


11/09/2012 Dnes oslavujú Janneka a Joginko  5 rokov. Prajeme im pevné zdravia a ešte veľa rokov s nami !!! Ďakujem im za veľa krásnych detičiek !!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Sonografické vyšetrenie potvrdilo, že Ambruška bude mať šteniatka viac info .

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Do našej chovateľskej stanice pribudol nový člen čokoládovej farby Wilsonko , za Wilsonka ďakujeme ch.s. od Himalájského cedru Miške Dočekalovej.

Wilson 5 m     Wilson 5m

Wilson od Himalájského cedru

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Nový link na naše morčiatka, ktoré chová naša dcérka Martinka.


01/09/2012 Dnes oslavuje svoje prvé narodeniny náš Darcyk "Aldamity Why No At Queens Joy", prajeme mu všetko len to najlepšie a veľa šťastných rokov s nami, ďakujeme p. chovateľke Danke Bartošovej za tak úžasného psíka a prajeme aj súrodencom všetko najlepšie!!!

 


31/08/2012 24.8.2012 sa konali v Trusalovej popri dovolenke s retrieverom skúšky OVVR, skúšajúci boli Štefan Janega a Margita Marušinová. Darcyk predviedol krásnu prácu a bol aj patrične pochválený a ohodnotený, skončil s plným počtom bodov 188 v I. cene a pracoval so zverou. Určite to neboli naše posledné skúšky. Ďakujeme skúšajúcim za krásne ohodnotenie a pochvalu. Darcykovi gratulujeme!!!

Darcy ovvr     Darcy ovvr


20/08/2012 18.-19.8.2012 Duodanube Bratislava                                                                                            Darcyk  "Aldamity Why No At Queens Joy" v triede mladých 2x V1 CAJC, splnil podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión mladých"  vo veku 11 mesiacov.                                                                    Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede strednej v sobotu VD :) a v nedeľu V1 CAC, Reserve CACIB, Kikuška sa stala čakateľkou Slovenského šampióna krásy.                                                                                   Bol to veľmi pekný víkend v spoločnosti priateľov s krásnymi výsledkami našich psíkov. Gratulujeme a ďakujeme za krásne fotky!!!

Kika 16 mes. Kikuška V1 CAC, R-CACIB

Darcy 11m     Darcy 11m

Darcyk 2x CAJC " Slovenský šampión mladých"


16/08/2012 12.8.2012 NVP CAC Esztergom, rozhodca Jana Janeková (SK)                                                   Darcyk v triede mladých V1 HPJ - Junior Winner a Best Junior                                                                     Kikuška v triede strednej V2 R-CAC                                                                                                                Ambruška v triede pracovnej V1 CAC , Najkrajšia sučka plemena, splnila podmienky pre udelenie titulu "Maďarský šampión krásy"                                                                                                                    Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov našich psíkov. Gratulujeme!!!

Ambruška


27/7/2012 21.7.2012 MVP Veľká Ida, rozhodca Attila Czegledi (HU)                                                            Darcyk  Aldamity WHY NO AT Queens Joy  v triede mladých V1 CAJC stal sa čakateľom "Slovenského šampióna mladých"                                                                                                                                Kikuška Fair Queen´s Joy v triede strednej V2 R-CAC                                                                           Ambruška Aldamity Sound Like a Melody v triede šampiónov V2 R-CAC                                                    

20.7.2012 NVP Veľká Ida, rozhodca Tijana Konrad (SRB)                                                                           Darcyk v triede mladých V1 CAJC a "Slovenský Víťaz Mladých"                                                                 Kikuška v triede strednej V2 R-CAC                                                                                                            Ambruška v triede šampiónov V2 R-CAC                                                                                                        Tešíme sa z krásnych výsledkov našich psíkov a gratulujeme !!!

   Kikuška 2x R-CAC

Ambruška 2x R-CAC


15/7/2012 15.7.2012 MVP CACIB Szombathelyi (HU), rozhodca Jolanda Vandoni Furiosi (I)                        Dnes mal  na výstave premiéru náš nádejný mladý psík   Aldamity WHY NO AT Queens Joy  "Darcyk", ktorý v triede mladých získal krásne prvé miesto V1 HPJ-Junior Winner a BEST Junior. Zároveň sa stal čakateľom Maďarského šampióna krásy mladých. Nové foto                                                                  Daguško  "Dag Queen´s Joy" v triede strednej  V1 CAC.                                                                 Ambruška "Aldamity Sound Like a Melody" v triede pracovnej  V2 R-CAC.                                                Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov našich psíkov a zo srdiečka im gratulujem !!!

Darcy 10 mes.  Darcyk V1 HPJ- Junior Winner, BEST Junior


18/6/2012 16.6.2012 MVP CACIB Klagenfurt (A), rozhodca Sergio Scarpellini (I)                                         Dag Queen´s Joy v triede stredne V1 CACA                                                                                                  Ambruška "Aldamity Sound Like a Melody" v triede pracovnej V1 CACA .                                                   Obaja moji psíkovia sa stali čakateľmi titulu "Rakúsky šampión krásy". Bola to veľmi príjemná výstava ktorú som si úžila, moji psíkovia sa nestratili v rakúskej konkurencii, čo ma veľmi potešilo. Gratulujem Danke aj Evke ku krásnym výsledkom a ďakujem im za príjemny zážitok !!!

Ambruška V1 CACA

    

Daguško V1 CACA


13/6/2012 Krásny a úspešný víkend pre našu chovateľskú stanicu!                                                               Dňa 9.-10.6.2012 sa konala MVP v Nitre                                                                                                        V sobotu na Grand Prix Slovakia Nitra, rozhodca Viktor Lobaklin (RU)                                                       Dag Queen´s Joy v triede strednej V1 CAC, R- CACIB                                                                                   Grace Queen´s Joy "Jessika" náš odchov v triede dorastu VN1. Gratulujeme!!!

V nedeľu na Derby Winner Show Nitra, rozhodca Attila Czegledi (HU)                                                         Angelina Queen´s Joy náš odchov v triede šampiónov V1 CAC                                                                      Daguško v triede strednej V1 CAC, CACIB, BOB a BOG 2. miesto v VIII. FCI skupine, ktoré mu udelil nórsky rozhodca Per Iverson, čo si veľmi vážim, pretože je to prísny rozhodca.                                       Veľmi sa tešíme z krásneho úspechu našich psíkov. Majiteľom našich odchovov ďakujem za krásnu prezentáciu a gratulujeme !!!

Dag Nitra     Dag Nitra

Dag Queen´s Joy 2x CAC, R-CACIB, CACIB, BOB a BOG II.

Grace 6 m.

Grace Queen´s Joy VN1


4/6/2012 Dňa 30.6.2012 sa v chovateľskej stanici "Sun in your eyes" narodili krásne žlté šteniatka, otcom šteniatok je náš Gomezik , viac v sekcii šteniatka .

V dňoch 26.-27.5.2012 sa konala dvojdňová Medzinárodná výstava psov CACIB Komárom (HU).              V sobotu posudzoval Ivan Vasiljevic (SRB) a v nedeľu Herbert Kelemenn (D),                                           Daguško "Dag Queen´s Joy" po obidva dni v triede strednej V1 CAC a Res. CACIB.                                   Ambruška "Aldamity Sound Like a Melody"v triede pracovnej V3 v sobotu a v nedeľu V2 R-CAC.              Angelina Queen´s Joy náš odchov v nedeľu v triede šampiónov V2 R-CAC.                                          Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov a gratulujeme !!!!

Dag Komárom Dag Queen´s Joy 2x V1 CAC a 2x R-CACIB


14/5/2012

Krásny úspech našej chovateľskej stanici

Náš odchovanec Carleton Queen´s Joy získal svoj druhý šampionát a stal sa "Šampión Cyprusu"            Ďakujem za krásnu prezentáciu nášho odchovu a zo srdiečka gratulujem!!!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

11.5.2012 Klubová výstava retrieverov - Bratislava, rozhodca: Gerda Groeneweg (NL) CHS Barking Voices.                                                                                                                                                         Dag Queen´s Joy   v triede strednej V1 CAC, Klubový víťaz, BOB ( Best of Breed ). Nové   foto .                  Grace Queen´s Joy na svojej prvej výstave v triede šteniatok VN1 BOB Puppy ( Best of Breed Puppy ), krásny výsledok a krásne predvedenie. Gratulujem!!!!!                                                                           Fair Queen´s Joy  " Kikuška" v triede mladých V3                                                                                    Angelina Queen´s Joy v triede pracovnej V1 CAC                                                                                       Aldamity Sound Like a Melody  " Ambruška" v triede šampiónov V2 R-CAC.                                               Veľmi sa teším z krásnych výsledkov, ďakujem za krásne posudky a krásnu prezentáciu nášho odchovu, proste veľké ĎAKUJEM a GRATULUJEM !!!!!

Grace Queen´s Joy BOB Puppy Grace Queen´s Joy VN1 BOB Puppy

Dag BOB    Dag Queen´s Joy V1 CAC, KV, BOB


3/5/2012 Vytvorený profil našej novej nádeje Aldamity WHY NO AT Queens Joy"Darcy" .

Darcy 8mes

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

27.4.2012 oslávila naša úžasná Zairuška svoje 6. narodeniny. Všetko najlepšie Zairuška!!!

Zairuška a Tinka

 


16/4/2012 Budeme mať šteniatka, malých Gomezikov info

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Ďalší úspech našej chovateľskej stanici !!!

14.4.2012 NVP Ostrava, rozhodca Michaela Dočekalová (CZ).                                                                   Naša Fair Queen´s Joy "Kikuška" mala úspešný deň, ktorý sme neočakávali v takej konkurencii, v triede mladých s počtom mladých sučiek 12 získala Kikuška krásne tituly  V1 CAJC a splnila podmienky pre udelenie titulu "Český šampión mladých" BOJ(Best in junior), BOB (Best of Breed) v záverečných súťažiach víťaz juniorov VIII.skupiny JBIG a BIG V. miesto. Veľmi sa tešíme a ďakujeme rozhodcom p. Dočekalovej, p. Václavikovi a p. Antonovičovi . Ďakujem Kikuška!!!

Kika Ostrava 11mes.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

14.4.2012 CACIB Wieselburg, rozhodca D.Getzinger (A)                                                                              Náš odchov Angelinka Queen´s Joy v triede pracovnej V1 CAC a R-CACIB.                                              Gratulujeme a ďakujeme za krásnu prezentáciu!!!

Angelinka A

Veľmi nás potešil úspech našich babuliek, ešte raz veľká gratulácia!!!!!


02/4/2012 1.4. oslávila naša Black Beauty Queen´s Joy svoje druhé narodeniny, prajeme jej všetko najlepšie!!!!

Úspešný víkend pre našu chovateľskú stanicu !!!

Carleton Queen´s Joy "Joyik" na trojdňovej MVP - CACIB  Cyprus, získal v triede strednej krásne tituly V1 CAC, CACIB a BOB a stal sa " Šampión Moldavska"                                                                               Angelina Queen´s Joy na MVP CACIB České Budejovice, získala v triede šampiónov V1 CAC a CACIB, splnila podmienky pre udelenie titulu "Český šampión krásy".                                                                 Obom našim odchovom zo srdiečka gratulujeme, veľmi sa tešíme a ďakujeme za krásnu prezentáciu!!!

Angelinka České Budejovice     Joy Cyprus

 Angelina QJ - V1 CAC CACIB                      Carleton QJ - V1 CAC CACIB a BOB


29/3/2012  24.-25.3.2012 DUO CACIB - Nitra                                                                                                    v sobotu rozhodca Szilagyi Judit (HU)                                                                                                       Fair Queen´s Joy "Kikuška"  v triede mladých V3                                                                                        Aldamity Sound Like a Melody "Ambruška" v triede pracovnej V1 CAC, tým splnila podmienky pre udelenie titulu "Slovenský šampión krásy" Gratulujeme !!!

v nedeľu posudzovala Janeková Janka(SK)                                                                                                  Fair Queen´s Joy "Kikuška"  v triede mladých V4                                                                                           Aldamity Sound Like a Melody "Ambruška" v triede pracovnej V1 CAC, R CACIB .                                      Gratulujem obom mojim babuľkám a tešíme sa z krásnych výsledkov !!!

Ambruška 2x CAC a R CACIB

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

17.3.2012 MVP - CACIB Katowice (PL), rozhodca Witkovska D. (PL)                                                              Angelinka Queen´s Joy v triede pracovnej V1 CWC a stala sa čakateľkou Poľského šampióna krásy.     Gratulujeme a ďakujeme za krásnu prezentáciu nášho odchovu!!!


19/2/2012  18.2.2012 VIKTORY SHOW - Bratislava,                                                                                           Angelinka Queen´s Joy získala krásny výsledok, 2 x CAC stala sa "Best of Queen", "Victory Winner 2012" a Top 4 v VIII.FCI skupine, získala titul "Slovenský Grand šampión".                                          Obrovská gratulácia Katka a Angelinka, veľmi sa tešíme a ďakujeme za krásnu prezentáciu nášho odchovu !!!

Trojdňová FeHoVa-Winter Dog Show - Budapešt (HU)                                                                    18.2.2012 CACIB Budapešť, rozhodca Korozs Andras (HU)                                                                        Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede mladých V1 HPJ - Junior Winner a Best of Junior, Kikuška za tri dni vo veku 10 mesiacov získala titul "Maďarský šampión krásy mladých"                                       Ambruška "Aldamity Sound Like a Melody" v triede pracovnej V4                                                          Daguško "Dag Queen´s Joy" v triede mladých V1 HPJ - Junior Winner, splnil podmienky pre udelenie titulu "Maďarský šampión krásy mladých"                                                                                               Joginko "Jogi Sun in their eyes" otec našej Kikušky a Angelinky v triede šampiónov V2 R-CAC .

17.2.2012 CAC - Poľovné plemena Budapešť, rozhodca Hans-Erhard Gruttner (D)                                  Kikuška "Fair Queen´s Joy" v triede mladých V1 HPJ - Junior Winner a Best of Junior                           Daguško "Dag Queen´s Joy" v triede strednej V3

16.2.2012 CAC - Budapešť, rozhodca Szilagyi Judit Dr. (HU)                                                                       Kikuška "Fair Queen´s Joy v triede mladých V1 HPJ - Junior Winner                                                        Daguško "Dag Queen´s Joy" v triede mladých V2

Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov našich odchovov a našich psíkov, zo srdiečka im gratulujeme!!!

Kika Budapest

Kikuška 3xV1 HPJ-Junior Winner, 2x Best of Junior "Maďarský šampión krásy mladých"


7/2/2012 4.-5.2.2012 Duo CACIB Brno (CZ), rozhodcovia Mary a Martin O´Donoghue (IRL) kennel Philipstown.                                                                                                                                                Daguško v triede mladých v sobotu V4 a v nedeľu V2.                                                                               Kikuška v triede mladých vo veku 9 mesiacov a v konkurencii 16 krásnych sučiek po obidva dni V1 CAJC a BOJ ( Best of Junior), stala sa čakateľkou Českého šampióna mladých.                                    Ambruška v triede pracovnej v sobotu V2 R-CAC a v nedeľu V4 .                                                              Veľmi sa tešíme z krásnych výsledkov našich psíkov, ďakujeme rozhodcom za krásne posudky. Gratulujeme!!!

Kika Brno    Kika Brno

Fair Queen´s Joy 2x CAJC a Best of Junior

Dag Brno      Dag Brno

Dag Queen´s Joy V4/V2


2/2/2012 Nové fotografie G-vrhu vo veku 8 týždňov.                                                                       Vytvorená fotogaléria Ambrušky " Aldamity Sound Like a Melody.

Nové foto Kikušky  " Fair Queen´s Joy" vo veku 9 mesiacov a Daguška Queen´s Joy vo veku 15 mesiacov. 

Kika 9 mes.     Dag 15 mes.

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

28.1.2012 Wintershow Trenčín, rozhodca J. Matyáš (SK)                                                                            Angelina Queen´s Joy v triede pracovnej V1 CAC, CACIB a BOB, tým splnila podmienky pre udelenie titulu "Šampión Slovenska".                                                                                                                   Angelinke a Katke zo srdiečka gratulujem a ďakujem za krásnu prezentáciu nášho odchovu !!!

Angelinka TN Angelinka V1 CAC CACIB BOB

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

21.1.2012 oslávila naša Ambruška svoje druhé narodeniny. Prajeme jej všetko najlepšie !!!

Ambra 2 roky

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

14.1.2012 sa konal Český Šampión šampiónov v Prahe, Angelinka získala krásny úspech, medzi labradormi bola víťazka plemena a postúpila o víťaza VIII. skupiny, kde získala krásne III. miesto (BOG III. miesto). Angelinke a Katke zo srdiečka gratulujeme a ďakujeme !!! Veľmi sa tešíme !!!

Angelina praha Angelinka Queen´s Joy BOG III. miesto


14/1/2012 Nové fotografie G-vrhu vo veku 5 týždňov.

Zdravotné vyšetrenie: Dag Queen´s Joy super výsledok RTG DLK 0/0 neg., DBK 0/0 "A"

5.1.2012 oslávila Queenka zakladateľka nášho chovu labradorov svoje 8. narodeniny. Prajeme jej všetko najlepšie a veľa rokov s nami !!! Ďakujem jej za krásne detičky !                                                   Zároveň v ten istý deň oslávili svoje prvé narodeniny šteniatka z E vrhu , prajeme im všetko len to najlepšie !!!

Queenka


3/1/2012 Nové fotografie G-vrhu vo veku 4 týždňov, vytvorená fotogaléria Daguška .


1/1/2012 Nové fotografie G-vrhu


"PF 2012" Všetkým návštevníkom našej stránky, majiteľom našich šteniatok, chovateľom a priateľom prajeme šťastný Nový Rok.